Naše výhody - dom-nakľúč
15721
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15721,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Pevná konštrukcia

Tuhosť a zároveň nízka hmotnosť konštrukcie dodávajú obrovskú statickú výhodu pri nestabilnom podloží a prípadných posuvoch pôdy. Tento fakt je na Slovensku známy z posledných rokov, keď len malý pohyb pôdy spôsobil prasknutie murovaných domov až tak, že sa museli zbúrať.
Náš spôsob výstavby je odolný aj proti tornádu. Všetko záleží od naddimenzovania konštrukcie a použitých materiálov. Práve slabé a lacné drevostavby najmä z Ameriky robia týmto domom zlú povesť. Nami ponúkané stavby majú neporovnateľne silnejšiu konštrukciu zodpovedajúcu európskym normám.

Severské certifikované drevo

Pre stavbu našich domov využívame len certifikované drevo zo severských krajín. Stromy, ktoré vyrastajú v chladnejších podmienkach majú niekoľkonásobne hustejšiu štruktúru, čo znamená vyššiu odolnosť, pevnosť a tuhosť. Každý kus dreva prechádza cez presný postup úpravy a sušenia tak, aby podliehal prísným európským normám.

HVAC systém

Do nami vystavaných domov inštalujeme systém HVAC (heating, ventilation, air-conditioning), v preklade: kúrenie, ventilácia a klimatizácia. Ide o komplexný systém, ktorý posyktuje vykurovanie a chladenie domu vzduchom, a tak isto ventiláciu vzduchu. Systém HVAC sa podľa požiadaviek dá doplniť o HEPA peľový filter, uhlíkový filter proti zápachom, UV lampu, ktorá dokáže zabiť 99% baktérií, alebo o zvlhčovač vzduchu. Celý systém HVAC sa dá samozrejme napojiť do inteligentnej domácnosti, vďaka čomu môžete regulovať teploty vzduchu, vlhkosť vzduchu či výkon vetrania domu.

Projekt manažment

Naša stavebná firma má dôkladne prepracovaný systém manažmentu stavieb, tak aby bol celý stavebný projekt transparentný. Klient dostane k dispozícií svoj vlastný prístup do zdieľaného online projektu, v ktorom je na časovej osi zobrazený celý postup výstavby. V prípade, že sa zmení odhadovaný čas prác, napríklad z dôvodu nevyhovujúceho počasia, klient o tom bude hneď informovaný. Vďaka tomuto systému dokážeme predvídať časové výkyvy a s veľkou úspešnosťou vieme odhadnúť dátum ukončenia stavebných prác. Dokážeme naplánovať objednávky a donášky materiálov presne podľa potreby, a naopak, pri omeškaní dodávky tovaru vieme jednoducho prispôsobiť celý projekt tak, aby nevznikali žiadne komplikácie.